Застосовність:
FORD RANGER (ER, EQ, R_), RANGER (ET)
Характеристики:
Висота 1 9,5 мм
Внутрішній діаметр 1 48 мм
Захист від пилу з пилозахисною крайкою
Зовнішній діаметр 1 70 мм
Матеріал NBR (нітрил-бутадієновий каучук)
Оригінальні номери
FORD 4023504, XM344233AA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 19033797B |
| Производитель | Corteco |
| Состояние | Новое |
| Материал | NBR |
| Конструктивные особенности | С пылезащитным кожухом |
| Высота | 10 мм |
| Внутренний диаметр | 48 мм |
| Внешний диаметр | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 179 ₴



